Lietošanas pieredze Ostelife Premium Plus

Tatjanas pieredze no Jelgavas (Latvija)

Jelgavas Tatjanas Ostelife Premium Plus lietošanas pieredze

Mani sauc Tatjana, man ir 63 gadi. Es vēlētos pārskatīt Ostelife Premium Plus krēma lietošanu muguras sāpēm un locītavām. Es dzīvoju Latvijā, Jelgavas pilsētā. Vairāk nekā 5 gadus es ciešu no cukura diabēta, kas faktiski ir kļuvis par visu veselības problēmu cēloni. 2-3 gadus parādījās problēmas ar locītavām - parādījās sāpes mugurā (vispirms ar piepūli, pēc tam miera stāvoklī) un ceļa locītavās. Tāpēc pēc ārsta ieteikuma es sāku nodarboties ar vingrošanu un tajā pašā laikā meklēt līdzekli, lai ārstētu balsta un kustību aparātu. Es izpētīju pietiekami daudz informācijas un apmetos pie krēma Ostelife Premium Plus, tk. briežu ragu un augu ekstraktu ietekme organismam ir ļoti izdevīga.

Kā izmantot rīku

Caurules ar krēmu foto, Ostelife Premium Plus lietošanas pieredze

Pirms uzklāšanas es detalizēti izlasīju instrukcijas un, ievērojot norādījumus, trīs reizes dienā uzklāju krēmu problemātiskajām vietām. Manā gadījumā tie bija ceļi (es pats to uzklāju) un mugura (mans vīrs palīdzēja). Ar vieglām masāžas kustībām 3-4 minūtes berzēja ziedi. Pēc tam es nejutu nekādu lipīgumu uz ādas.

Pirmā nedēļa

Pirmajā lietošanas nedēļā es pamanīju tikai nelielas izmaiņas. Sākumā šķita, ka zāļu efektivitāte ir maza, taču es kļūdījos. Pēc 4 dienu lietošanas sāpes muguras lejasdaļā ievērojami samazinājās, kas bieži vien traucēja pat miera stāvoklī. Es varēju ilgāk staigāt kopā ar mazdēlu, joceļa sāpes ir kļuvušas mazāk intensīvas.

Otrā nedēļa

Otrajā lietošanas nedēļā krēma uzklāšanas rezultāts kļuva acīmredzamāks. Ārstnieciskais līdzeklis izrādījās ļoti efektīvs - sāpošās sāpes samazinājās un palielinājās kustīgums locītavās.

Efekts no mēneša lietošanas

Mēnesi pēc tam, kad es sāku lietot Ostelife Premium Plus krēmu un vingroju, zāļu iedarbība bija patiešām maģiska. Es sāku gulēt daudz mierīgāk, sāku nodarboties ar vieglu vingrošanu (domāju, ka tas arī veicināja ārstēšanas efektivitāti), strādāju dārzā un vienkārši jutos laimīgāka. Pēc kārtējās pārbaudes ārsts teica, ka es īsā laikā esmu patiešām uzlabojis savu veselību. Tāpēc es iesaku šo līdzekli visiem, kam ir līdzīgas problēmas.