Lietošanas instrukcija Ostelife Premium Plus

Kā lietot Ostelife Premium Plus krēmu

Ostelife Premium Plus lietošanas instrukcijās aprakstītas krēma lietošanas svarīgās īpašības un noteikumi. Tā kā produkts sastāv no dabīgām sastāvdaļām, tas neizraisa blakusparādības, veselības problēmas un to var izmantot dažāda vecuma pacientiem. Ja nezināt, kā lietot krēmu, izpildiet šos svarīgos ieteikumus:

Kā lietot Ostelife Premium Plus krēmu artrīta ārstēšanai
  1. Uz skartās vietas uzklājiet plānu krēma slāni.
  2. Masējiet to, līdz tas pilnībā uzsūcas (3-4 minūtes). Ja viss tiek darīts, kā norādīts instrukcijās, rodas siltuma sajūta, āda kļūst karsta, muskuļu audi atslābina un sāpīgo sajūtu intensitāte samazinās.

Krēmu ir vērts uzklāt apmēram 2-3 reizes dienā. Pēdējais laiks tiek piemērots vakarā pirms gulētiešanas. Ziede jālieto katru dienu. Tas ir saistīts ar faktu, ka tam ir kumulatīvs efekts. Stāvokļa uzlabošanās pat ar nopietniem patoloģiskiem procesiem locītavās tiek novērota 14 dienas pēc lietošanas sākuma.

Indikācijas Ostelife Premium Plus lietošanai:

  • Muguras un locītavu sāpju ārstēšana.
  • Samazināt audu iznīcināšanu artrozes gadījumā.
  • Iekaisuma intensitātes samazināšana artrīta gadījumā.

Vienīgā kontrindikācija krēma lietošanai ir paaugstināta jutība pret sastāvdaļām, kas veido tā sastāvu. Turklāt Latvijā produktu var izmantot balsta un kustību aparāta slimību profilaksei, šajos gadījumos tas jālieto reizi gadā.